مسیریابی با واقعیت افزوده برای گوشی های آیفون‌ عرضه می‌شود

مسیریابی با واقعیت افزوده برای گوشی های آیفون‌ عرضه می‌شود

مسیریابی با واقعیت افزوده برای گوشی های آیفون‌ عرضه می‌شود
مسیریابی با واقعیت افزوده برای گوشی های آیفون‌ عرضه می‌شود

 

کمپانی اپل در حال توسعه و کار روی ویژگی جدید برای ارائه امکان مسیریابی با استفاده از واقعیت افزوده در گوشی های آیفون‌ است و این تصمیم را دارد که آن را در آینده نه چندان دور به کاربران عرضه کند.

شرکت اپل سعی دارد تا با توسعه این سیستم هوشمند مبتنی بر واقعیت افزوده امکاناتی منحصربه فردی را به کاربران ارائه دهد که از آن طریق در طول طی کردن مسافت های مختلف با استفاده از تلفن هوشمند، می‌توانند مسیرها را با استفاده از گوشی آیفون یا آیپد خود مشاهده کنند. قابلیت عنوان شده قرار است به صورت مستقیم در اپلیکیشن مسیریابی و نقشه Apple Maps آماده عرضه به کاربران اپل شود که از آن طریق کاربران می‌توانند با قرار دادن تلفن هوشمند در جلو شیشه اتومبیل مسیرهای مختلف برای رسیدن به مقصد را پیدا کنند و از آن طریق به صورت بهینه‌تر و سریع‌تر مسافت مورد نظر را طی کنند.

کمپانی اپل در یکی از پتنت‌های جدید خود که با عنوان «مسیریابی با استفاده از واقعیت افزوده» در سازمان ثبت اختراع آمریکا به ثبت رسانده است؛ و تمامی ایده‌های خود برای توسعه و عرضه این ویژگی را در اپلیکیشن مسیریابی Apple Maps توضیح داده است. کمپانی اپل در توضیحات این پتنت به روش‌های مورد نیاز برای تحلیل تصاویر مسیر و نمایش محتوای واقعیت افزوده از مسیر در حال طی شدن پرداخته است.

این ویژگی امکان این را می دهد تا رانندگی با استفاده از تلفن‌های هوشمند مدرن و واقعیت افزوده همانند بسیاری از بازی‌های ویدیویی اتومبیل رانی شود و کاربران اپل بتوانند به صورت سریع‌تر و ایمن‌تر در طول مسیر مورد نظر رانندگی کنند و به مقصد مورد نظر خود برسند.

  • کمپانی اپل از همین حالا فرایند توسعه و ساخت برخی از بسترهای سخت افزاری واقعیت افزوده را انجام داده و در آینده نه چندان دور تصمیم دارد تا سیستم تشخیص عمق گوشی های آیفون‌ را به طرز شگفت آوری دقیق‌تر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

google-site-verification=DUxRcKkBVMPAkTXKcJrZBMe_xg92EJmXsMglyAxaZGI